Półka Forn – dodatkowe miejsce na ulubione drobiazgi

Kolekcja Forn to meble w nowoczesnym stylu, który nigdy się nie nudzi. Stwórz pełny zestaw umożliwiający relaks w domowym zaciszu lub sięgnij po pojedyncze bryły i wkomponuj je w aranżację pokoju. Wybierz opcję dla siebie.

W kompletnym wyposażeniu pokoju dziennego nie może zabraknąć praktycznej półki Forn o konstrukcji zapewniającej miejsce na książki i dekoracyjne drobiazgi.

Dzięki półce ściennej o wymiarach 156 × 25 cm zagospodarujesz miejsce na ścianie, co ma znaczenie szczególnie w małych pomieszczeniach. Możesz powiesić ją nad telewizorem i tym samym dopełnić aranżację kącika telewizyjnego. Jej budowa i design sprawiają, że wykorzystasz ją zarówno w dekoracyjnym, jak i użytkowym celu. Podział na dwie strefy: zabudowaną i otwartą daje jeszcze więcej możliwości.

Na półkę wiszącą składają się elementy w ciepłym kolorze dąb delano oraz w wybarwieniu czarny mat. Eleganckie połączenie kolorystyczne i nowoczesny dekor to modny duet, który spodoba się domownikom i gościom.

Sprawdź wszystkie możliwości, jakie stwarza kolekcja Forn. Skompletuj zestaw mebli lub wybierz pojedyncze elementy z oferty.

Forn - wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 156 cm
Wysokość 25 cm
Waga 12.55 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa