Półka Forn – dodatkowe miejsce na ulubione drobiazgi

Kolekcja Forn to meble w nowoczesnym stylu, który nigdy się nie nudzi. Stwórz pełny zestaw umożliwiający relaks w domowym zaciszu lub sięgnij po pojedyncze bryły i wkomponuj je w aranżację pokoju. Wybierz opcję dla siebie.

W kompletnym wyposażeniu pokoju dziennego nie może zabraknąć praktycznej półki Forn o konstrukcji zapewniającej miejsce na książki i dekoracyjne drobiazgi.

Dzięki półce ściennej o wymiarach 156 × 25 cm zagospodarujesz miejsce na ścianie, co ma znaczenie szczególnie w małych pomieszczeniach. Możesz powiesić ją nad telewizorem i tym samym dopełnić aranżację kącika telewizyjnego. Jej budowa i design sprawiają, że wykorzystasz ją zarówno w dekoracyjnym, jak i użytkowym celu. Podział na dwie strefy: zabudowaną i otwartą daje jeszcze więcej możliwości.

Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Sprawdź wszystkie możliwości, jakie stwarza kolekcja Forn. Skompletuj zestaw mebli lub wybierz pojedyncze elementy z oferty.

Wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 156 cm
Wysokość 25 cm
Waga 12.55 kg
Do pobrania