Półka Fun Plus – wiele możliwości aranżacyjnych
 

Często nie doceniamy roli półek i pomijamy je w aranżacji wnętrza. A prosta półka Fun Plus może zupełnie odmienić pokój! Nie zabiera miejsca na podłodze, dekoruje ścianę, dodaje stylizacji wyrazistości. Najważniejsze jest jednak to, że możesz ustawiać na niej dowolne przedmioty, akcentując w mieszkaniu osobisty charakter.

Półka wisząca to doskonała przestrzeń na ozdoby. Kilka ulubionych książek, kolekcja ceramicznych wazoników, designerska figurka – i już powstaje kompozycja, która cieszy oczy i dodaje salonowi przytulności. Szerokość półki wynosi aż 180 cm, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Blat o białym, matowym wykończeniu idealnie komponuje się z panelem tylnym w ciepłym kolorze drewna z wyraźną strukturą. Panel będzie rodzajem stylowego tła dla ekspozycji, dodatkowo wprowadza w pomieszczeniu odrobinę natury, a przy tym ma aspekt praktyczny – ukrywa mocowanie, więc całość zyskuje na estetyce.

Półkę z panelem tylnym możesz zawiesić na przykład nad telewizorem, dobrze sprawdzi się też nad komodą czy kanapą. Dzięki zachowaniu spójnej kolorystyki uzupełnia nowoczesne i uniwersalne meble z kolekcji Fun Plus. Jeśli masz słabość do wnętrz w stylu scandi, sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania!

 

Wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 18 cm
Waga 8.9 kg
Do pobrania