Półka Jasmin – drobny detal, duża zmiana
 

To dzięki dodatkom możesz nadać wnętrzu indywidualny charakter. Masz w domu oryginalne pamiątki z podróży, kolekcję sukulentów albo wyjątkowe wydania ulubionych książek? Półka wisząca Jasmin będzie dla nich doskonałym miejscem. 

Półka ma 141 cm szerokości. Świetnie prezentuje się na przykład nad telewizorem w zestawieniu z szafką RTV z kolekcji Jasmin, sprawdza się również solo. To na tyle uniwersalna propozycja, że spełni swoją rolę w salonie, jadalni czy sypialni. Unikatowy design doda pomieszczeniu klasy.

Półka ścienna przyciągnie wzrok nie tylko za sprawą umieszczonych na niej przedmiotów, lecz także dzięki swojej dekoracyjnej formie. W zgranym duecie połączono tu dwa dekory – zdecydowany grafit i ciepły dąb artisan. Całość uzupełniają ozdobne ryflowania na bokach półki. 

Mocny kolor w kompozycji ze strukturą drewna sprawdzi się we wnętrzu skandynawskim, zwłaszcza w jego ciemniejszej odsłonie dark nordic. Uniwersalne wzornictwo dobrze komponuje się i z nowoczesnymi, i z klasycznymi aranżami.

Jeśli podoba Ci się dekoracyjna półka Jasmin, sprawdź też inne meble z tej samej kolekcji. Można je łączyć w dowolnych konfiguracjach, tworząc kompozycje zachwycające harmonią i ponadczasowym pięknem. 

Wymiary
Głębokość 20 cm
Szerokość 141 cm
Wysokość 28 cm
Waga 10.25 kg
Do pobrania