Półka Kassel – piękno detalu

 

Masz wrażenie, że Twojej aranżacji czegoś brakuje? Posiadasz już inne meble z kolekcji Kassel i chcesz uzupełnić wnętrze o stylowe dodatki? Doskonałą propozycją będzie półka Kassel. Możesz powiesić ją w salonie albo w sypialni, by nadać całości indywidualny sznyt.

Półka ścienna to dobra alternatywa dla dużych regałów, ponieważ sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Wyeksponujesz na niej przedmioty, które budzą dobre skojarzenia albo kolekcję rodzinnych zdjęć. To również dobre miejsce na wszelkie dekoracje czy rośliny.

Prostą formę uzupełnia oryginalna kolorystyka. Półka z panelem tylnym łączy w sobie elegancję dębu czarnego i ciepło dębu monastery. Dzięki temu stanowi niezwykle stylowe tło dla ozdób czy pamiątek. Zwróć uwagę na piękną strukturę drewna, która doda pokojowi jeszcze więcej przytulności. Półka będzie praktycznym uzupełnieniem nowoczesnych i loftowych wnętrz.

Półka wisząca Kassel świetnie komponuje się z meblami z kolekcji. Możesz umieścić ją na przykład nad telewizorem stojącym na szafce RTV z tej samej linii – stworzysz harmonijną oprawę swojego miejsca rozrywki.