Półka metalowa – ekspozycja ścienna w Twoim stylu

Nawet jeśli daleko Ci do fascynacji stylem industrialnym, wisząca półka metalowa szybko zyska Twoje uznanie. To wygodny organizer, za pomocą którego łatwo uporządkujesz drobiazgi i akcesoria. Przymocuj ją do ściany,a od razu przyjdzie Ci do głowy mnóstwo pomysłów na jej zagospodarowanie!

Ażurowa półka ma aż 4 poziomy – to sporo dodatkowego miejsca do przechowywania, bez obciążania aranżacji meblami czy pojemnikami. Dzięki takiej budowie półka metalowa jest lekka (także wizualnie), a umieszczone na niej przedmioty ładnie wyeksponowane. „Druciana” konstrukcja umożliwia zamocowanie klamerek i haczyków, które posłużą do zawieszenia kluczy, notatek i innych drobiazgów. Z tyłu znajdziesz dwa uchwyty do montażu – półkę z łatwością zamocujesz na wkrętach lub wieszakach.

Chcesz stworzyć ciekawą aranżację? Wystarczy kawałek pustej białej ściany – lakierowany na czarno metal stworzy wyrazisty kontrast, a zawartość półki pięknie zaprezentuje się na jasnym tle. Metalowa półka do kuchni to kolejny znakomity pomysł! Pomaluj ścianę farbą tablicową, zawieś półkę i umieść na niej doniczki z ziołami – koniecznie opisz je właściwymi nazwami.

Wymiary
Głębokość 18 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 45 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania