Półka na reling Variella – porządek i wygoda w Twojej kuchni

Codzienne kucharzenie może być przyjemnością, o ile masz dobrze zorganizowane stanowisko pracy, w którym wszystkie potrzebne akcesoria są w pobliżu. Półka na reling Variella pomoże Ci zapanować nad chaosem i sprawi, że na nowo pokochasz swoją kuchnię.

Półka kuchenna przyda Ci się niezależnie od wielkości pomieszczenia. W małym wnętrzu wciąż brakuje miejsca w szafkach, a w dużym – tracisz czas na szukanie przypraw i przyborów. Półka relingowa rozwiąże oba problemy – zajmuje jedynie kawałek wolnej ściany i pozwala mieć najważniejsze przedmioty na wyciągnięcie ręki. Konstrukcja z chromowanego drutu nie brudzi się i nie kurzy, choć w razie potrzeby z łatwością ją umyjesz. W koszu możesz przechowywać większe i mniejsze przedmioty, zaś na poziomym wieszaku możesz zawiesić papierowy ręcznik. Elementy mające kontakt ze ścianą są zakończone gumowymi stoperami, dzięki czemu półka nie uszkodzi powierzchni.

Chromowany organizer relingowy świetnie pasuje do nowoczesnej kuchni i wyposażenia ze stali nierdzewnej. Aby ułatwić sobie codzienne przyrządzanie posiłków umieść w nim to, z czego korzystasz najczęściej, np. pojemniki z przyprawami, dozowniki oleju i octu lub akcesoria kuchenne.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 2,5 cm
Wysokość 40 cm
Waga 0.91 kg
Do pobrania