Półka Pont – dopełni wnętrze salonu lub sypialni

 

Kolekcja Pont skierowana jest do entuzjastów nowoczesnej stylistyki wystroju wnętrza opartej na prostocie i funkcjonalności.

Półka Pont to praktyczne i estetyczne uzupełnienie Twojego salonu lub sypialni. Wypełni pomieszczenie, wprowadzi przytulną atmosferę i zaaranżuje pustą ścianę.

 

Mebel o długości 160 cm możesz zamontować nad komodą, łóżkiem czy szafką RTV, tworząc spójną całość. Półka podzielona jest na dwie strefy. Pierwsza jest w kolorze czerni z charakterystycznymi dla serii Pont ozdobnymi frezami. Druga strona półki wykonana została w jasnym wybarwieniu dębu artisan, charakteryzującym się wyraźnym usłojeniem. Kontrastowe zestawienie to pomysł, który nadaje półce oryginalność.

Półka Pont to element wystroju wnętrza, który pozwoli Ci stworzyć przydatną w sypialni mini biblioteczkę lub wyeksponować w salonie ramki ze zdjęciami lub ulubione ozdoby takie jak wazony, świeczki czy pamiątki.

 

Razem z innymi elementami kolekcji Pont stworzysz optymalną przestrzeń, która zachwyci intrygującą estetyką, nowoczesnością i praktycznymi rozwiązaniami.

 

Wymiary
Głębokość 22 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 25 cm
Waga 14.9 kg
Do pobrania