Półka ścienna Rack

Półka ścienna w kształcie sześciokąta pozwoli Ci wykorzystać nawet najmniejszą przestrzeń ściany. Regał wykonany jest z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny oraz trzech prostokątnych półek z płyty MDF. Maksymalne obciążenie całej półki to 4 kg.

Wnieś do swojego domu trochę nowoczesnego stylu dzięki półce ściennej Rack. Ta przyciągająca wzrok półka w kształcie sześciokąta oferuje dużo praktycznej przestrzeni do przechowywania i mnóstwo osobowości. Wykonana z metalu malowanego proszkowo na czarno i trzech półek z płyty MDF. Mebel jest nie tylko stylowy, ale również bardzo wytrzymały, a jej maksymalne obciążenie wynosi 4 kg. Idealna do każdego pomieszczenia, w którym potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania swoich ulubionych pamiątek - salonu, przedpokoju, a nawet sypialni. Ten dodatek będzie idealnie pasował do wielu wnętrz, zwłaszcza w stylu skandynawskim i industrialnym. Przy całkowitej wysokości 31 cm i szerokości/głębokości odpowiednio 35cmx9cm, ta półka naprawdę wykorzysta nawet najmniejszą przestrzeń na ścianie. Półka wymaga minimalnego montażu, wystarczy tylko chwila i będzie mogła zdobić twoje wnętrze! Przygotuj się na wzbogacenie swojego wystroju dzięki półce ściennej Rack: piękne miejsce do ekspozycji wszystkich pamiątek, które kochasz.

O tym warto pamiętać!

  • Możesz wykorzystać nawet najmniejszą przestrzeń na ścianie.
  • Regał wykonany jest z metalu malowanego proszkowo na czarno oraz trzech prostokątnych półek z płyty MDF.
  • Maksymalne obciążenie całej półki wynosi 4 kg.
  • Półka wymaga montażu.
  • Stwórz ścianę galerii z ulubionymi pamiątkami ze wszystkich podróży. 
  • Nadaj swojemu domowi nutę stylu industrialnego.
Could not load //orbitvu.co/share/oBJNbNXNv8inztqn962etm/5638590/360/iframe?width=auto&height=auto&content2=yes&partial_load=yes