Półmisek na domowe przyjęcia

Półmiski przydają się w szczególności na przyjęciach i imprezach z przyjaciółmi. Wtedy można nie tylko zaprezentować swoje umiejętności i wyobraźnię kulinarną, ale i naczynia, których używa się od święta. Dlatego że podczas obiadów z domownikami nie ma potrzeby ich brudzenia. Natomiast w momencie, kiedy sytuacja wymaga dużej ilości przekąsek i zagryzki, półmisek sprawdza się rewelacyjnie. Potrafi unieść niezliczoną ilość babeczek z wytrawnym nadzieniem, jajek z majonezem, koreczków i nadziewanych pomidorków. Wszystko to ku uciesze podniebień i żołądków gości. Squito półmisek jest nie tylko eleganckim i klasycznym naczyniem, to także idealne tło do wyszukanych potraw i przekąsek. Nie potrzeba wiele by zaskoczyć przyjaciół na przyjęciu, ale półmisek Squito Yong nada temu jeszcze większą klasę.


Na sale balowe i hotelowe bufety

Półmiski najczęściej spotyka się przy okazji przyjęć na salach balowych lub w hotelowych bufetach. Zastawione coraz to ciekawszymi potrawami, sprawdzają się idealnie, zachęcając gości do skosztowania smakowitych pasztetów, wędlin, serów czy warzyw w przeróżnej formie. Niekiedy używane w restauracjach i barach, także w kawiarniach do zaprezentowania kremowych tortów i czekoladowych babeczek.

Squito półmisek to naczynie do zadań specjalnych. Bez zbędnych dekoracji nada posiłkom klasy i elegancji. Będzie świetnie prezentował jedzenie, nie ściągając uwagi na siebie. Półmisek jest wykonany z wysokiej jakości porcelany, co zapewnia długoletnie użytkowanie. Bez problemu można go włożyć do zmywarki i użyć dodatkowy czas na wymyślanie kolejnych, wyśmienitych dań. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Squito Yong - wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 21 cm
Waga 0.948 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana