Pościel | REYA | z mikrofibry z dekoracyjną teksturą biała | 220x200 + 2*50x60 cm | 767418
Kod produktu: 243245
Producent: HOMLA.
- Miękka mikrofibra o przyjemnej, otulającej strukturze
- Dekoracyjna tekstura nadająca pościeli subtelny, elegancki charakter
- Śnieżnobiały, uniwersalny kolor
- Duży rozmiar, zapewniający komfortowy sen
Pościel z mikrofibry z dekoracyjną teksturą biała 220 x 200 + 2 * 50 x 60 cm
Pościel REYA została zaprojektowana z myślą o spokojnym odpoczynku. Delikatna mikrofibra otula ciało miękkością, a dekoracyjna tekstura dodaje całości subtelnej głębi. Biała kolorystyka rozświetla sypialnię, tworząc wrażenie czystości, harmonii i uporządkowanej przestrzeni, w której łatwo się wyciszyć i zrelaksować.
Przeznaczenie
Komplet w rozmiarze 220 x 200 cm doskonale sprawdzi się na dużych łóżkach dwuosobowych, oferując wygodne okrycie i estetyczny wygląd. Dwie poszewki 50 x 60 cm uzupełniają całość i tworzą spójną aranżację łóżka. Pościel pasuje do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, skandynawskich oraz jasnych sypialni, w których liczy się komfort i wizualna lekkość. Zamek w poszewce na kołdrę jest wszyty na dłuższym boku.
Materiał
Pościel wykonano z mikrofibry poliestrowej, która jest miękka, lekka i przyjemna w dotyku. Materiał dobrze utrzymuje ciepło, a jednocześnie szybko schnie, co ułatwia codzienne użytkowanie. Zaleca się pranie w temperaturze maksymalnie 30°C, prasowanie w temperaturze do 110°C oraz suszenie bębnowe w niskiej temperaturze. Nie czyścić chemicznie.
- TEKSTYLIA SUSZENIE: SUSZYĆ BĘBNOWO W NISKIEJ TEMP.
- EAN CECHA: 5906496767418
- TEKSTYLIA RODZAJ ZAPIĘCIA: ZAPINANIE NA SUWAK
- WYSOKOŚĆ W OPAKOWANIU: 340
- GRAMATURA: 75
- MATERIAŁ 1 %: 100
- KOLOR 1: BIAŁY
- WAGA: 2000
- CZYSZCZENIE CHEMICZNE: MOŻNA CZYŚCIĆ CHEMICZNIE
- SZEROKOŚĆ W OPAKOWANIU: 150
- KOLOR: BIAŁY
- MARKA: HOMLA
- WYMIAR: 220x200 + 2*50x60 cm
- MATERIAŁ 1: POLIESTER
- SEZON: SS26
- KONTAKT Z ŻYWNOŚCIĄ: NIE
- LINIA: BASIC
- WAGA W OPAKOWANIU: 1500
- SZEROKOŚĆ: 220
- CHLOROWANIE: NIE WYBIELAĆ I CHLOROWAĆ
- NAZWA MARKETINGOWA: REYA
- TEKSTYLIA PRASOWANIE: PRASOWAĆ W TEMP. MAX 110°C
- DŁUGOŚĆ: 200
- DŁUGOŚĆ W OPAKOWANIU: 260