Panel tapicerowany 90 × 15 prostokąt

Marzysz o efektownym wezgłowiu łóżka i nie znalazłeś modelu, który sprostałby Twoim oczekiwaniom? Możesz zrobić je samodzielnie za pomocą prostokątnych paneli tapicerowanych – to łatwiejsze niż myślisz!

Kilka paneli w kształcie prostokąta o wymiarach 90 × 15 cm wystarczy, by stworzyć miękki zagłówek. Zaplanuj układ, zakup potrzebną ilość i… do dzieła! Wystarczy klej montażowy lub rzepy i jedno wolne popołudnie, a wieczorem położysz się w pięknie odmienionej sypialni.

Panel ścienny został wykonany z płyty MDF, pianki oraz tkaniny obiciowej. Dzięki temu jest wyjątkowo miękki, nie odkształca się i posłuży na długo.

Panele możesz montować pionowo, poziomo, pod skosem oraz łączyć z innymi kształtami i kolorami. Świetnie będzie wyglądać zestawienie tego modelu z prostokątami o wymiarach 60 × 15 i 30 × 15 cm.

Prostokątne panele tapicerowane sprawdzą się nie tylko w sypialni, lecz także w wielu innych pomieszczeniach. W przedpokoju zabezpieczą ścianę przed zabrudzeniami, w pokoju dziecka zapewnią przestrzeń do bezpiecznej zabawy, w salonie będą ciekawą dekoracją 3D. To zaledwie kilka przykładów ich wszechstronnego zastosowania. Stwórz własną kompozycję i poczuj radość z kreowania wymarzonej przestrzeni.

 

Wymiary
Długość 90 cm
Głębokość 2,5 cm
Szerokość 15 cm
Waga 0.79 kg
Do pobrania