Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

Koszyk
Ulubione

Kuchnia - przechowywanie

327 Produktów
pomieszczenie: Kuchnia

Przechowywanie w kuchni – ułatw sobie codzienność

Przechowywanie przypraw, akcesoriów kuchennych, talerzy, urządzeń AGD czy środków czystości wymaga sporo miejsca. Najlepiej, żeby wszystkie te rzeczy były pod ręką. Organizacja w kuchni to podstawa tego, aby przygotowywanie posiłków było przyjemnością. Dobrze dobrane akcesoria do przechowywania pozwolą w efektywny sposób zagospodarować każdą przestrzeń.

 

Jak zagospodarować szafki w kuchni i od czego zacząć?

Przechowywanie w kuchni powinieneś zacząć od umieszczenia odpowiedniej liczby szafek w pomieszczeniu. Weź pod uwagę, ile masz drobnych akcesoriów, które najlepiej przechowywać w szufladach. Zobacz, ile masz sprzętów AGD czy robotów, które potrzebują dużych półek. Na kubki, patelnie czy talerze wystarczą szafki z niższymi półkami. Organizacja szafek w kuchni to przede wszystkim oszacowanie przestrzeni, jaką możesz przeznaczyć na szafki i półki, uwzględniając duże AGD.

 

Przechowywanie na ścianach w kuchni – czy warto wieszać półki w kuchni?

Wiszące półki w kuchni to idealne rozwiązanie na przechowywanie przypraw. Wąskie drewniane półki, a na nich pełno estetycznych podpisanych pojemników z przyprawami to nie tylko sposób na utrzymanie porządku w kuchni. To także element dekoracyjny. Przyprawy możesz ułożyć w zorganizowany sposób, np. według kolorów lub po prostu praktycznie, tj. zależnie od tego, po które sięgasz najczęściej. Zawsze widoczne i znajdujące się pod ręką pojemniki z przyprawami to ogromne ułatwienie w czasie gotowania.

 

Przechowywanie warzyw w kuchni – jak wykorzystać duże blaty?

Kolorowe owoce, warzywa czy zioła w doniczkach to nie tylko produkty do przygotowania posiłków. Wykorzystaj je jako element dekoracji swojej kuchni! Przechowywanie warzyw i owoców w kuchni w ozdobnych koszach lub pojemnikach to doskonały pomysł na zagospodarowanie dużych blatów. W ofercie BRW.pl znajdziesz całą gamę różnorodnych produktów do przechowywania. Wykonane z solidnych i trwałych materiałów, są gwarancją długotrwałej świeżości umieszczonych w nich produktów. Wraz w przechowywanymi w nich warzywami i owocami stworzą kolorową i naturalną dekorację Twojej kuchni.

 

Organizacja w kuchni – jak być ekologicznym?

W Twojej kuchni nie może zabraknąć miejsca na składowanie śmieci. Aby ułatwić sobie segregację i przechowywanie odpadów, wybierz różnej wielkości kosze o pojemnościach odpowiednich do tego, jakie odpady pojawiają się w Twojej kuchni najczęściej. W ofercie BRW znajdziesz wiele koszy na śmieci, które dzięki swojemu designowi nie muszą być schowane pod zlewozmywakiem. Praktyczną organizację w kuchni ułatwi Ci także zgniatarka do plastikowych opakowań. Dzięki takiemu urządzeniu zaoszczędzisz miejsce i będziesz bardziej eko!

 

Przechowywanie w nowoczesnej kuchni – kiedy kuchnia służy nie tylko do gotowania

Często zdarza się, że w kuchni nie tylko gotujesz czy spożywasz posiłki. Kuchnia to również miejsce, w którym w wielu domach znajdziemy pralkę. Jeżeli mieszkanie posiada niewielką łazienkę, to właśnie takie rozwiązanie wydaje się najbardziej intuicyjne. Odpowiednio dobrane, dyskretne kosze na pranie mogą być wówczas dobrym uzupełnieniem wyglądu Twojej kuchni. Rattanowe, bambusowe lub wykonane z gładkich tworzyw sztucznych wkomponują się w kuchenne otoczenie i nie wpłyną negatywnie na organizacje przestrzeni w kuchni.

 

Pomysły na przechowywanie w kuchni – jak wykorzystać pojemniki?

Pojemniki, kosze, pudełka – niezależnie co wybierzesz, pomogą Ci w organizacji kuchni. Nadają się one zarówno na blaty, na półki czy do postawienia na szafie. Także w organizacji szuflad w kuchni warto sięgnąć po zamykane pojemniki. Przechowywane w nich naczynia, słoiki czy sprzęty będą dodatkowo zabezpieczone przed kurzem. Wśród bogatej oferty BRW.pl na pewno znajdziesz odpowiednie pojemniki, które idealnie wpasują się w aranżację Twojego domu.