Pudełko na drobiazgi – miej wszystko w zasięgu ręki!

Masz dość porozrzucanych w różnych miejscach kolczykach, ważnych paragonach lub ładowarek do telefonów? Porządek pomogą Ci utrzymać odpowiednie, pakowne pudełka - i to najlepiej w sporej ilości. Pudełko na drobiazgi z tworzywa sztucznego ukryje zbędne drobiazgi i pomoże zapewnić we wnętrzu minimalistyczny ład.

Pudełko do przechowywania w kształcie sześcianu dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych. Kolory pasują do siebie nawzajem, więc możesz kupić ich kilka i umieścić obok siebie na półce czy komodzie. W pojemnym pudełku schowasz m.in. kosmetyki, akcesoria łazienkowe, paski, apaszki czy kable, z których w tej chwili nie korzystasz. Sprawdzi się świetnie w garderobie oraz w salonie, sypialni czy też w kuchni.

Lekko spłaszczone, kwadratowe pudełko mimo niewielkich rozmiarów (12x12x6 cm) jest bardzo pakowne i przyda się w każdym mieszkaniu. Jego minimalistyczny design pasuje zarówno do wystroju industrialnego, nowoczesnego, vintage, skandynawskiego, jak i klasycznego.

Przy składaniu zamówienia koniecznie poinformuj nas, które pudełko najbardziej Cię urzekło wpisując odpowiedni numer w komentarzu do zamówienia

pudełko - wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 6 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał inny