Pudło Mix 3 kolorów – nowoczesny sposób przechowywania rzeczy

Lubimy mieć dużo ubrań, ozdób, bibelotów, nie zawsze tylko jest miejsce na ich przetrzymywanie. Eleganckie i pojemnie pudło może rozwiązać ten problem. Pudło Mix 3 kolorów nadaje się na ubrania, dokumenty, zabawki, ozdoby choinkowe i wiele innych przedmiotów, dla których nie ma miejsca gdzie indziej. Może stać w szafie na podłodze, w garderobie, a nawet gabinecie czy pokoju dziecięcym. Pomoże ci w organizacji domowego porządku. Najlepiej komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim i klasycznym.

Pudło Mix 3 kolorów jest zrobione z bawełny i poliestru. Ma prostokątny kształt. Wyposażone jest w wygodne uchwyty, dzięki którym łatwiej przenieść je w inne miejsce. Praktyczne wieczko chroni zawartość przed zakurzeniem i sprawia, że całość wygląda bardziej estetycznie. Kolor – odcienie szarego. Wymiary wynoszą: 39 × 29 × 19 cm.

Pudło Mix 3 kolorów możesz postawić także w swoim ulubionym pokoju. Można wybrać jedno lub wszystkie trzy, jeśli masz dużo miejsca. Pasuje do klasycznych i nowoczesnych mebli.

Wymiary
Długość 39 cm
Szerokość 29 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.705 kg
Do pobrania