Puf Lori - praktyczny i stylowy

Puf Lori to wyjątkowo praktyczny i dekoracyjny mebel. Prosta konstrukcja sprawia, że świetnie sprawdzi się jako dodatkowe siedzisko, podnóżek, a nawet stolik. Niewielkie wymiary sprawiają, że zmieści się nawet w niedużych przestrzeniach. Lekka waga pozwoli Ci szybko zmienić ustawienie pufy.

Puf Lori posiada klasyczne wymiary 34 × 39 × 39 cm, dzięki czemu stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Możesz ustawić ją przy swoim ulubionym fotelu lub kanapie, użyć jako krzesła do toaletki lub dodatkowego siedziska w gabinecie. Mebel świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.

To, co wyróżnia puf Lori to stylowe obicie z modnej tkaniny velvet. Materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku i pięknie odbija światło. Równocześnie tkanina jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.

Puf Lori jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Możesz wybierać między: curry, czarnym, granatowym, antycznym różem, szarością oraz ciemnozielonym. Dzięki temu z łatwością dopasujesz stylowy i praktyczny model do swojego wnętrza!

Wymiary
Szerokość 39 cm
Wysokość 34 cm
Głębokość 39 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble