Puf Marino – mniej znaczy więcej

 

Puf w duecie z fotelem Marino tworzy komfortowe miejsce do wypoczynku, ale równie dobrze sprawdzi się we wnętrzu jako samodzielny mebel. Może posłużyć do siedzenia przy stoliku kawowym w salonie, pełnić praktyczną funkcję w korytarzu przy szafce z butami lub stworzyć elegancki duet z toaletką w sypialni. Jego funkcjonalność sprawia, że w każdym wnętrzu znajdzie dla siebie kąt i praktyczne zastosowanie.

 

W pufie Marino zastosowano trwałą i sprężystą piankę wysokoelastyczną HR, która w połączeniu ze sprężynami falistymi tworzy niezwykle wygodne siedzisko. Wysokie drewniane nóżki, charakterystyczne dla całej kolekcji Marino, nadają lekkości i są stylowym wykończeniem.

 

Niewielkie wymiary (52 x 52 x 42 cm) determinują bezproblemowe wkomponowanie mebla w przestrzeń. Puf Marino odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, nie będąc jego zbędnym elementem i nie zagracając przestrzeni.

 

Przy doborze tapicerki zastanów się, czy chcesz wtopić go we wnętrze, czy może sprawić, że będzie on charakterystycznym dodatkiem, zwracającym uwagę swoim wyrazistym kolorem.

 

W kolekcji Marino dostępna jest również wersalka. Zestawienie tych elementów pozwoli Ci stworzyć ponadczasowy i niezwykle funkcjonalny zestaw wypoczynkowy.

 

Cechy szczególne mebla:

 

?     Uniwersalność zestawienia – możliwość samodzielnego wyboru układu tkanin

?     Sprężyny faliste w siedzisku i pianka HR – większy komfort wypoczynku

?     Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni

Nogi z drewna bukowego – estetyka wyglądu, możliwość wyboru koloru