Puf Rimi H – mały, a jaki praktyczny
 

Puf to niepozorny mebel, który zadziwia funkcjonalnością. Sprawdzi się jako wygodny podnóżek, dodatkowe siedzisko, a nawet doraźny stolik na tacę z przekąskami. Puf Rimi ma dodatkowo tę zaletę, że zwyczajnie zdobi wnętrze, więc nie powinno go zabraknąć w stylowym mieszkaniu.

Czy jest wygodny? O tak! Pas tapicerski i pianka w siedzisku zapewniają optymalną miękkość i elastyczność. W pełni docenisz te zalety, gdy po dniu pełnym wrażeń wygodnie oprzesz o niego nogi.

Dodatkowym atutem mebla jest pokrycie go tkaniną pochodzącą z recyklingu. Wybierając zrównoważoną produkcję, pomagasz chronić środowisko naturalne. Tkaniny recyklingowe to mniejsze zużycie wody, energii i surowców oraz redukcja emisji gazów cieplarnianych.

Prosty, kwadratowy puf odnajdzie się w aranżacjach klasycznych i typowo współczesnych, będzie ciekawym akcentem w pokoju urządzonym w duchu skandynawskim czy retro. Mebel wprowadza do wnętrza elegancję, ale też przytulność, a przy tym prezentuje się finezyjnie dzięki drewnianym nóżkom. Są na tyle wysokie, że nie musisz podnosić mebla, by odkurzyć i umyć pod nim podłogę.

Puf na nóżkach sprawdzi się nie tylko w salonie, lecz także w sypialni czy przedpokoju. Prawie nie zabiera miejsca i jest lekki, więc z łatwością przeniesiesz go w miejsce, w którym jest akurat potrzebny.

Mebel możesz postawić solo albo w duecie z fotelem lub sofą Rimi – będzie przyjemnym podnóżkiem podczas odpoczynku i dopełni wnętrze niczym dobrze dobrana biżuteria.

Cechy szczególne mebla:

  • Pas tapicerski w siedzisku – wygoda użytkowania
  • Dodatkowa warstwa wysokoelastycznej pianki HR w siedzisku – zwiększona miękkość i komfort
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Ozdobne stopki drewniane – zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
  • Dostępny pojedynczo lub w zestawie
  • Tkanina pochodząca z recyklingu – dbałość o środowisko naturalne