Puf Sira – schowek i siedzisko w jednym


Wielofunkcyjne meble sprawdzają się w każdym wnętrzu – to duża oszczędność miejsca i sposób na większy porządek w mieszkaniu. Puf Sira z praktycznym schowkiem stanowi idealne połączenie użyteczności i pięknego wyglądu. Dowiedz się o nim więcej!

Mebel o wymiarach 90 × 32 cm możesz ustawić w salonie, przedpokoju czy sypialni. Puf wypełniono pianką, dlatego posłuży nie tylko jako miejsce, na którym usiądziesz, żeby założyć buty, lecz także dodatkowe siedzisko w czasie dłuższych spotkań z przyjaciółmi czy rodziną.

Dużym walorem tego prostokątnego pufa jest pojemnik do przechowywania. W schowku możesz trzymać podręczne drobiazgi albo sezonowe ubrania.

Prosta, minimalistyczna forma pasuje do wielu aranżacji, a nowoczesnego charakteru dodają jej metalowe, czarne nogi. Są one podwyższone, więc z łatwością posprzątasz pod pufem bez konieczności jego przesuwania czy podnoszenia.

Puf z pojemnikiem stanowi sprytny patent do mniejszych pomieszczeń, ale będzie doskonałym pomocnikiem w każdym mieszkaniu. Widzisz go w swoim domu?

Cechy szczególne mebla:

  • Pianka w siedzisku – komfort wypoczynku
  • Pojemnik do przechowywania – możliwość przechowywania
  • Podwyższone stopki – ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
  • Ozdobne stopki metalowe – zwiększona trwałość i wytrzymałość