Funkcjonalność i klasyka — pufa Taja FL

Pufa Taja FL to produkt będący połączeniem funkcjonalności i klasyki. Sprawdza się w swojej pierwotnej funkcji. Służy jako dodatkowe miejsce do siedzenia, np. w przypadku odwiedzin gości czy też podczas ubierania butów. Choć nie posiada oparcia, gwarantuje wysoki komfort, a siedzenie na niej nie przysparza żadnych kłopotów.

Poza swoją główną funkcją pufa Taja FL posiada także funkcjonalny schowek, który umożliwia przechowywanie przeróżnych artykułów. Mogą to być stare gazety i czasopisma, pościel czy też zabawki dzieci — wszystko to, co zwyczajnie chcesz schować.

Pufa posiada siedzisko z pianki, które gwarantuje zarówno wygodę podczas użytkowania, jak i długą żywotność. Przy odpowiedniej eksploatacji mebel ten posłuży Ci przez długie lata! To świetna inwestycja, dzięki której będziesz mieć gdzie przechowywać najrozmaitsze artykuły, a także która odmieni oblicze Twojego wnętrza!

Mebel ten posiada 141 cm szerokości, 42 cm wysokości oraz 43 cm głębokości.

 

Cechy szczególne mebla:
• Puf z pojemnikiem do przechowywania
• Ozdobne stopki metalowe - zwiększona trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania
• Ozdobne wciągi - tworzą harmonijny i estetyczny wygląd
• Dostępne pojedynczo oraz w zestawie - możliwość konfiguracji z łóżkiem kontynentalnym (z boxem, materacem dwustronnym, materacem nawierzchniowym (topperem) i wezgłowiem) - pozwala na dopasowanie spania do Twoich potrzeb i czyni mebel niezwykle funkcjonalnym, dając poczucie komfortu w domowym zaciszu
Wymiary
Szerokość 141 cm
Wysokość 42 cm
Głębokość 43 cm
Waga 28 kg
Do pobrania