Pufa dekoracyjna

Wyjątkowa i oryginalna pufa, która do złudzenia przypominają pień drzewa. Subtelny przedmiot to z jednej strony niezwykle praktyczne akcesorium do siedzenia i odpoczywania, a z drugiej estetyczny element wystroju, który wprowadza żywiołowości do pomieszczeń i wzbudza uwagę!

Pufa dekoracyjna doskonale wpisze się w każdą stylistykę domu lub mieszkania, to świetne rozwiązanie komponujące się z salonem czy kominkiem.

Szukasz ciekawego siedziska dla swojego mieszkania? Chciałbyś wprowadzić do domowego otoczenia nieco nowoczesności i klimatu? Nie mogłeś lepiej trafić - nasz produkt spełnia wszystkie te wymagania. Świetnie dopełni minimalistyczne pomieszczenie, wzbogacając go o akcent drzewny.

Patrząc na wysokość pufy, siedzisko doskonale pasuje do niskich stolików kawowych i ław. Miękka pufa pozwala na odpoczynek zmęczonym całym dniem mięśniom i kościom.

Atrakcyjna pufa zawsze pozostanie czysta i schludna – można ją prać! A wszystko za sprawą zdejmowanego pokrowca, zapinanego na zamek, a także wysokiej jakości ekologicznych farb.

Przedmiot o unikatowym designie daje możliwość przyjemnego spędzenia wolnego czasu, na przykład podczas czytania książki, przeglądania zdjęć na smartfonie czy rozmawiania ze znajomymi.

Nadrukowane wzory są na filcu poliestrowym ma wysoką sprężystość, co przekłada się na wysoki poziom wygody podczas użytkowania. Wytrzymały materiał zapobiega odbarwianiu się tkaniny, dzięki czemu produkt długo zachowuje swój pierwotny wygląd.

Co ważne, materiał nie jest atakowany przez pleśnie, mole i grzyby, tkanina nie wywołuje też alergii. Produkt zapewnia stabilność i ogranicza przewracanie.

Wymiary pufy to 40x40 cm. Uniwersalność akcesorium pozwala go używać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Cechy:

  • Pod pokrowcem pufy kryją się dwie warstwy pianki Pu i sztywny rdzeń, któremu zawdzięczamy stabilność
  • Wypełnienie z granulatu styropianowego
  • Siedzisko wypełnione granulatem styropianowym idealnie dopasowuje się do pozycji ciała użytkownika
  • Wymiary: 40,5 x 41 cm