Regał Modai - bazowe przechowywanie w każdej sytuacji

Chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń w Twoim mieszkaniu? Najważniejsza w designie jest dla Ciebie użyteczność? Jeśli tak, z pewnością przypadnie Ci do gustu podwójny regał MODAI. Wielofunkcyjny mebel to marzenie każdego minimalisty. Dzięki nowoczesnej i zgrabnej formie, będzie pasował zarówno do sypialni, jak i jadalni czy przedpokoju.

Podwójny regał składa się z 10 identycznych, kwadratowych przestrzeni z półkami. Taka prosta forma pozwala na zachowanie lekkości wyrazu. Regał może stać na krótszym boku, tworząc klasyczny regał, ale również na dłuższym. Eksperymentuj i ustaw go tak, jak chcesz! Dzięki estetycznemu wykończeniu mebel z każdej strony jest atrakcyjny, co zapewni szerokie możliwości tworzenia i dzielenia przestrzeni.

Regał MODAI z Black Red White występuje w 3 wariantach kolorystycznych – czarnym, białym  oraz w ciepłym wybarwieniu drewna  (Dąb Polski). Możesz dopasować jego kolor do barwy sąsiadujących mebli albo zdecydować się na szalony krok i wybrać kontrastujący odcień regału. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

Wymiary
Waga 53.6 kg
Do pobrania