Regał Capella – oryginalny mebel na książki i drobiazgi

Interesujący design, jaki posiada regał Capella, na pewno zachwyci miłośników niebanalnych rozwiązań. To mebel, który doskonale będzie się prezentował w każdym pokoju. Szczególnie w młodzieżowym może znaleźć zastosowanie na książki i ciekawe gadżety, określające hobby i osobowość użytkownika danego pomieszczenia. Regał Capella stylizowany jest na retro, ale pasuje również do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Kolorystycznie będzie pasował niemal do wszystkich barw, od bieli, poprzez jaskrawe czerwienie i pomarańcze aż po grafit i czerń.

Regał Capella został wykonany z drewna akacji, płyty MDF oraz metalu. Mebel ma dwie szuflady umieszczone na dole, ich dekoracyjne fronty przypominają wzór z pasków drewna. Na górze znajdują się trzy półki, każda z nich jest podzielona. Mniejsze części są całkowicie otwarte, nie posiadają ścianek, co może dawać ciekawe efekty na tle kolorowej ściany. Kolory mebla to Tundra Grey (drewno) i czarny (metalowe nóżki). Wymiary wynoszą: 70 × 35 × 170 cm.

Pasuje do innych mebli w odcieniach szarości. Na odkrytych półkach można umieścić ciekawe bibeloty, figurki, zdjęcia, maskotki, ozdoby.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 170 cm
Waga 85 kg
Do pobrania