Regał Hesen – miejsce na książki i dokumenty

Daj się uwieść niepowtarzalnemu stylowi kolekcji Hesen dedykowanej do pokoju dziennego i sypialni. Zobacz, jak subtelna postać brył wtapia się w spokojne aranżacje lub w intrygujący sposób kontrastuje z wyposażeniem o nowoczesnym zacięciu.

Regał Hesen to mebel idealny do salonu lub przytulnego gabinetu, w którym chcesz skupić się na codziennej pracy. Praktyczny element wystroju stworzy miejsce na książki, segregatory i teczki z dokumentami. Jeśli nie chcesz przeznaczać go do celów biurowych, wykorzystaj otwarte półki i poukładaj na nich oprawione zdjęcia lub szkatułki i puzderka z drobiazgami.

Regał Hesen o wymiarach 71 × 203 cm posiada:

3 otwarte półki, dzielące wnętrze na 4 pojemne przegródki;

2 szuflady, w których możesz przechować przedmioty osobiste wymagające uporządkowania.

Harmonijny design to efekt modnego połączenia kolorystycznego. Fronty w wybarwieniu grafit, okrągłe uchwyty w tym samym kolorze oraz blat w kolorze dąb artisan tworzą trio doskonałe. Druga wersja kolorystyczna zachwyca połączeniem korpusów modrzew sibiu jasny i blatu w kolorze sosna larico.

Szuflady wyposażone są w prowadnice umożliwiające pełny wysuw.

Sprawdź pozostałe elementy systemu i zadbaj o spójność w aranżacji pokoju dziennego i innych pomieszczeń. Poznaj więcej modułów z kolekcji Hesen.