Regał Massa — stylowy element wyposażenia, który Cię zaskoczy

Szukasz mebla, który umożliwi Ci przechowywanie wszystkich książek oraz dodatków w jednym miejscu, jednocześnie je eksponując? A może marzysz o meblu, w którym umieścisz swoją kolekcję zdjęć i pamiątek? Jedno jest pewne — regał Massa to idealny kandydat, który spełni Twoje oczekiwania! Produkt świetnie sprawdzi się jako mebel w salonie, gabinecie, a także sypialni. Bez trudu dopasuje się do wnętrz w stylu nowoczesnym, eleganckim, skandynawskim oraz minimalistycznym.

Regał Massa posiada wymiary: szerokość: 90 cm, głębokość: 35 cm, wysokość: 180 cm. Mebel posiada pojemne półki, które cechują się wysoką jakością wykonania. W dolnej części produktu znajdują się szuflady wyposażone w cichy domyk. Regał Massa stoi na czterech nóżkach, które prezentują się niezwykle stylowo.

Wyjątkowy regał Massa doskonale dopełni aranżację wnętrza i sprawi, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej nowoczesny oraz funkcjonalny! Półki pomieszczą wszystkie potrzebne przedmioty, a pojemne szuflady umożliwią przechowanie w nich produktów, które niekoniecznie chcemy prezentować na zewnątrz.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 180 cm
Waga 57 kg
Do pobrania