Regał Massa — stylowy element wyposażenia, który Cię zaskoczy

Szukasz mebla, który umożliwi Ci przechowywanie wszystkich książek oraz dodatków w jednym miejscu, jednocześnie je eksponując? A może marzysz o meblu, w którym umieścisz swoją kolekcję zdjęć i pamiątek? Jedno jest pewne — regał Massa to idealny kandydat, który spełni Twoje oczekiwania! Produkt świetnie sprawdzi się jako mebel w salonie, gabinecie, a także sypialni. Bez trudu dopasuje się do wnętrz w stylu nowoczesnym, eleganckim, skandynawskim oraz minimalistycznym.

Regał Massa posiada wymiary: szerokość: 90 cm, głębokość: 35 cm, wysokość: 180 cm. Mebel posiada pojemne półki, które cechują się wysoką jakością wykonania. W dolnej części produktu znajdują się szuflady wyposażone w cichy domyk. Regał Massa stoi na czterech nóżkach, które prezentują się niezwykle stylowo.

Wyjątkowy regał Massa doskonale dopełni aranżację wnętrza i sprawi, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej nowoczesny oraz funkcjonalny! Półki pomieszczą wszystkie potrzebne przedmioty, a pojemne szuflady umożliwią przechowanie w nich produktów, które niekoniecznie chcemy prezentować na zewnątrz.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 180 cm
Waga 57 kg
Do pobrania