Regał Maze – elegancki i z klasą do każdego pokoju

Regał Maze sprawdzi się we współczesnych mieszkaniach oraz tych, w których umeblowanie jest stylizowane na retro. Pojemny, z szufladami i drzwiczkami oraz odkrytymi półkami pomieści mnóstwo rzeczy – jak książki, dokumenty, odzież, zdjęcia i wiele innych, dla których nie znalazło się miejsce w szafie lub biurku. Regał Maze jest idealny do pokoju młodzieżowego, salonu, gabinetu, a nawet biura, jeśli utrzymane jest w podobnym stylu. Najlepiej sprawdza się w aranżacjach retro, vintage i klasycznych.

Regał Maze wykonany został z drewna akacji, płyty MDF oraz metalu. Fronty drzwiczek i szuflad są rzeźbione we wzór kratki, co jest bardzo oryginalną ozdobą, szczególnie jeśli chodzi o drewno. Odkryte półki są pojemne, można ułożyć w nich książki lub zdjęcia w ramkach i pamiątki z wyjazdów. Metalowe nóżki są delikatnie ozdobione złotymi elementami. Kolory regału: brązowy, czarny, złoty. Jego wymiary wynoszą: 100 × 35 × 190 cm.

Ten nietuzinkowy mebel podniesie wizualne walory pomieszczenia, spełniając przy okazji praktyczną funkcję. Dobrze prezentuje się zarówno pośród mebli z tej samej serii, jak i innych drewnianych i z elementami metalowymi.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 190 cm
Waga 70 kg
Do pobrania