Regał 50/150/40 – zaprojektuj mebel bez wychodzenia z domu

 

Kolekcja Modeo powstała po to, by dać Ci możliwość dopasowania wyglądu mebla do wymarzonej aranżacji oraz Twoich potrzeb. Specjalny konfigurator pozwoli Ci zaprojektować szafki, komody, witryny i biurka bez wychodzenia z domu. Wybierz kolor korpusu, frontów, uchwyty, nóżki, dobierz blat i energooszczędne oświetlenie LED i ciesz się niepowtarzalnym wyglądem mebli, idealnie dopasowanych do Twojego domu.

W kolekcji Modeo znajdziesz również gotowe zestawy, które nie wymagają personalizacji. Proste, nowoczesne formy mebli i szeroka gama kolorystyczna to wyróżniki mebli Modeo, które sprawdzą się w każdym wnętrzu – surowym, minimalistycznym, eleganckim. To Ty decydujesz, jaki wygląd przyjmą.

Regał 50/150/40 to propozycja do małych i dużych salonów, przytulnych i przestronnych sypialni, przedpokoi urządzonych w różnym stylu. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać liczbę półek, które pomogą Ci wydzielić strefy wewnątrz mebla i utrzymać w nim porządek.

Nie chcesz, by przechowywane przedmioty były widoczne dla gości i domowników? Wybierz płaskie fronty. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by wyeksponować książki, pamiątki lub inne dodatki, zdecyduj się na fronty ze szkłem hartowanym. W ten sposób przemienisz regał w elegancką, gustowną witrynę. Sam określ, jaki kolor będą miały fronty i korpus. Dobierz uchwyty, nóżki oraz dodatkowy blat, by ozdobić regał wedle własnych upodobań. Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza przytulny klimat, w kolekcji Modeo znajdziesz również energooszczędne oświetlenie LED.

Aranżujesz pomieszczenie? Zadbaj o spójność. Do regału dobierz szafki, komody, witryny oraz biurko, którym również możesz nadać wymarzony wygląd. Z kolekcją Modeo zaprojektujesz meble bez wychodzenia z domu.

Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 166 cm
Waga 34.5044 kg
Do pobrania