Regał bambusowy REG17 – naturalnie i modnie

Jeśli marzysz o nowocześnie urządzonym mieszkaniu, najlepszym i najmodniejszym rozwiązaniem będzie postawienie na styl skandynawski. Proste meble, jasne kolory i naturalne materiały to obowiązkowe elementy, które powinny się w nim znaleźć. Minimalistyczny regał bambusowy REG17 to doskonały przykład stylowej ekologii, którą będziesz cieszyć się przez lata.

Mebel mierzy 140cm i bez problemu pomieści wszystkie rzeczy, na których wyeksponowaniu Ci zależy. Pięć pojemnych półek rozmieszczonych jest w sporych odległościach, dzięki czemu zmieszczą się na nich nawet wysokie przedmioty. Ekologiczny regał REG17 wykonany jest z litego drewna bambusowego, a jego naturalny, jasny odcień pasuje praktycznie do każdego wystroju. Lekka, a przy tym wytrzymała konstrukcja idealnie sprawdzi się nawet w niewielkich przestrzeniach.

Regał stanowi sztandarowy przykład skandynawskiej mody w urządzaniu domów. Jego neutralna kolorystyka i naturalny materiał będą jednak równie dobrze prezentować się w pomieszczeniach w stylu boho, retro, folk, eklektycznych czy prowansalskich.

Reg 17 - wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 31 cm
Waga 4.9 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Materiał bambus