Regał Ronse – słupek z potencjałem

Pomocne w urządzaniu wnętrza są kolorowe magazyny -  to z nich czerpiemy wiele inspiracji. Wybrałeś już styl, w którym urządzisz mieszkanie? Teraz pozostał Ci tylko wybór konkretnej kolekcji mebli. Ronse pozwoli Ci zabudować pokój młodzieżowy, sypialnię i biuro. Stylowa linia wyróżnia się duetem dębu i szarości, prostotą  formy i równie prostymi uchwytami.

Przechowywanie w salonie bywa problematyczne. Witryny świetnie sprawdzają się w roli ekspozytorów, natomiast na szafę często nie mamy miejsca. Rozwiązaniem jest regał typu słupek Ronse, w którym możesz przechować dowolne przedmioty.

Regał o wymiarach 197 x 56 cm posiada:

- 6 praktycznych półek, wprost idealnych na dokumenty, teczki i segregatory z rachunkami i umowami.

Połączenie kolorystyczne dąb San Remo z widocznym usłojeniem i wnętrza mebla w kolorze szary wolfram, tworzy uniwersalną propozycję do każdego wnętrza. Z łatwością przełamiesz je kolorowymi tekstyliami i dodatkami. Atutem jest dwustronny cokół, którego kolor wybierzesz przed pierwszym montażem – dąb san remo czy ciemny szary wolfram?

Regał Ronse będzie idealnym zakończeniem większej zabudowy. Możesz zdecydować o montażu drzwi, więc możesz go ustawić w prawym lub lewym narożu pomieszczenia. Spójną, funkcjonalną i spersonalizowaną zabudowę stworzysz wykorzystując pozostałe elementy kolekcji.

Wymiary
Głębokość 40,5 cm
Szerokość 56 cm
Wysokość 197 cm
Waga 42.8 kg
Do pobrania