Regał Rovika – miejsce na domową biblioteczkę

Urządzasz nowoczesny salon? Świetnie! Poznaj naszą propozycję – kolekcję Rovika, która urzeka prostotą brył, błyszczącą taflą frontów i efektownym designem frontu szuflad, który układa się w jodełkę.

Gdzie przechowujesz książki? Jeżeli nie masz jednego miejsca, to może warto ułożyć je na 3 praktycznych półkach regału Rovika? To doskonałe miejsce na lektury, które podbiły Twoje serce oraz pamiątki z podróży. W przechowywaniu pozostałych książek i dokumentów sprawdzą się półki ukryte za pełnym frontem i 2 praktyczne szuflady

Gustowne połączenie połyskującego korpusu i frontów z dekorem z forniru dębowego zachwyci każdego. Korpus w kolorze biały połysk dopełniono pełnym frontem w kolorze biały wysoki połysk,  zestawiono z frontem szuflad z w kolorze dębowym i wykończono fornirem, który układa się w strukturę jodełki.

Regał z szufladami jest wygodny i cichy w użytkowaniu. To zasługa  akcesoriów z cichym domykiem oraz bezuchwytowego systemowi otwierania za pomocą mechanizmu push to open.

Twój salon to idealne miejsce dla regału Rovika, ale też innych mebli z kolekcji.  Zestawiaj je ze sobą tak, aby uzyskać maksymalnie komfortową i użytkową przestrzeń.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 107.5 cm
Wysokość 202 cm
Waga 89.55 kg
Do pobrania