Witryna Rovika – pojemna przestrzeń

Salon to miejsce, w którym odpoczywasz, spotykasz się z rodziną, i którym zawsze można się pochwalić. To dlatego podczas projektowania warto poświęcić mu nieco więcej czasu. Zabudowę stworzysz dzięki nowoczesnej kolekcji Rovika, która zachwyca błyszczącym korpusem i frontami oraz fornirem.

Jeżeli masz kilka przedmiotów, które chciałbyś wyeksponować, to pojemna witryna Rovika sprawdzi się w tym doskonale. Za frontem z hartowanego szkła ustaw pamiątki z podróży lub rodową zastawę. Dwie pojemne szafki to idealne miejsce do przechowywania dokumentów i ubrań. Salonowe drobiazgi, takie jak ładowarki czy zapas baterii do pilota, możesz schować w praktycznej szufladzie.

Jak podkreślić zawartość mebla? Pomoże w tym dostępne w standardzie oświetlenie LED.

Nie sposób oderwać wzroku od mebla. To za sprawą połączenia korpusu w kolorze biały połysk i frontów szafek w kolorze biały wysoki połysk z frontami szuflady i witryny w kolorze dębowym z fornirem, który układa się w strukturę jodełki.

Trzydrzwiowa witryna do salonu jest cicha i wygodna w użytkowaniu. Wyposażyliśmy ją w akcesoria z cichym domykiem oraz mechanizm push to open, za pomocą którego bez problemu otworzysz bezuchwytowe fronty.

Witrynę Rovika  możesz zestawić z innymi meblami z kolekcji i stworzyć spójną, funkcjonalną i stylową zabudowę salonu. 

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 146.5 cm
Wysokość 144 cm
Waga 92.7 kg
Do pobrania