Witryna Rovika – ekspozytor na skarby

Nie sposób wyobrazić sobie salonu bez funkcjonalnej komody, regału czy witryny. Te i inne meble, znajdziesz w kolekcji Rovika. Jej nowoczesna forma wyrażona jest w błyszczącym korpusie i frontach oraz oryginalnych frontach fornirowanych.

W salonie nie może zabraknąć miejsca na rodzinne skarby. Witryna Rovika pomoże wyeksponować zastawę od babci, wazon przywieziony z Marakeszu i rodzinne zdjęcia. Możesz je ustawić na szklanych półkach za frontem z hartowanego. W przechowywaniu sprawdzą się liczne półki ukryte za pełnym frontem i 2 praktyczne szuflady.  

Oświetlenie LED (w standardzie) podkreśli ekspozycję.

Na uwagę zasługuje oryginalne połączenie bieli i dębu. Korpus w kolorze biały połysk dopełniono pełnym frontem w kolorze biały wysoki połysk.  Fronty szuflad oraz front witryny wykonano w kolorze dębowym z fornirem, który układa się w strukturę jodełki.

Witrynę do salonu docenisz także za wygodę w użytkowaniu. Dzieje się tak dzięki markowym akcesoriom z cichym domykiem oraz bezuchwytowemu systemowi otwierania za pomocą mechanizmu push to open.

Stylowa i pojemna witryna Rovika sprawdzi się w połączeniu z innymi modułami dostępnymi w kolekcji. Zestawiaj je ze sobą tak, aby uzyskać maksymalnie komfortową i użytkową przestrzeń.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 107.5 cm
Wysokość 202 cm
Waga 98.35 kg
Do pobrania