Regał SALGA – wszechstronne i efektowne dopełnienie wnętrza

 

SALGA to minimalistyczne wzornictwo, intrygująca kolorystyka i funkcjonalne rozwiązania. Co jeszcze wyróżnia bryły z tej serii? Z pewnością nieoczywiste połączenie uniwersalnej szarości i naturalności dębu artisan.

 

Regał SALGA doskonale wkomponuje się we wnętrze nowoczesnego salonu, stylowego gabinetu, jak i kameralnej sypialni. Wyeksponujesz na nim zdjęcia, figurki czy pamiątki z wakacji lub stworzysz biblioteczkę, która sprawi, że pomieszczenie nabierze jeszcze bardziej osobistego wymiaru.

 

Ale regał SALGA to nie tylko mebel przeznaczony na dekoracje i książki. W dolnej części za drzwiami otrzymujesz praktyczną przestrzeń do przechowywania. Pojemne półki to doskonała lokacja na pościel, bieliznę lub inne części garderoby. Możesz też umieścić tu dokumenty, planszówki lub podręczne akcesoria.

 

Wybierając regał SALGA, zyskujesz kilka funkcjonalności oraz niezwykły design oparty na nowoczesnych rozwiązaniach. Podwyższone nóżki zapewniają mu lekkość i subtelność, ramowo-płycinowe fronty podkreślają charakter, a punktowe uchwyty uwypuklają minimalizm serii.

 

Regał SALGA pozwoli Ci w pełni cieszyć się stylem swojego wnętrza, nadając mu niepowtarzalny urok i funkcjonalność na najwyższym poziomie.