Regał uniwersalny – do biura i domu

Funkcjonalny, a do tego estetyczny regał to sposób na to, aby zapewnić w biurze lub domu bardziej ergonomiczną przestrzeń oraz zachować większy porządek. Model ten został wykonany w stylu nowoczesnym, dzięki czemu pasuje do wszystkich biur o nowoczesnej aranżacji, sprawdzi się również w pomieszczeniach w stylu minimalistycznym i skandynawskim. Może stanowić część większej zabudowy lub być użytkowany samodzielnie.

Regały wyposażono w trzy półki, do których dostęp zamykają podwójne drzwiczki. Pojemność półek jest wystarczająca do przechowywania w nich większych ilości dokumentów lub akcesoriów biurowych. Całość została wykonana z odpornej na zarysowania płyty laminowanej. Komfort użytkowania zwiększają zastosowane przy drzwiczkach zawiasy z cichym domykiem. Kolorystyka regału to naturalne drewno. Ta estetyczna barwa sprawia, że mebel staje się ozdobą pomieszczenia, w którym zostanie postawiony. Wymiary regału to 80 × 37 × 122 cm.

Nowoczesny regał sprawdzi się w otoczeniu innych mebli biurowych. W mieszkaniu prywatnym może być uzupełnieniem innych mebli drewnianych.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 122 cm
Waga 39.3 kg
Do pobrania