Regał z możliwością konfiguracji frontu

Praktyczny regał do biura, który może wyglądać tak, jak tylko chcesz. Ma on pięć półek – dwie z nich osłaniają podwójne drzwiczki. Ale dzięki możliwości konfiguracji frontu mogą one znajdować się w dolnej lub górnej części mebla. Dzięki temu samodzielnie decydujesz o ich ulokowaniu. Całość wykonana została w stylu nowoczesnym, ale prostota designu sprawia, że regał sprawdzi się w niemal każdej aranżacji.

Materiał wykonania regału to płyta laminowana. Jest ona odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, co obiecuje długoletnie użytkowanie bez żadnych widocznych śladów. Komfort użytkowania zwiększają zastosowane w drzwiczkach zawiasy z cichym domykiem. Pojemne półki umożliwiają przechowywanie wielu akt, książek, a także innych przedmiotów.

Regał ma kolor ciemnego drewna, a drzwiczki kontrastowo jasne drewno. Całość wygląda niezwykle estetycznie. Wymiary regału wynoszą 80 × 37 × 202,5 cm. Doskonale wpasuje się w pomieszczenie z innymi meblami biurowymi oraz meblami wykonanymi z drewna.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 51.45 kg
Do pobrania