Regał z zamykanymi półkami

Regał doskonale wpisuje się w przestrzenie biurowe, może także zostać wykorzystany z pożytkiem w domu. Ma trzy pojemne półki – jedną otwartą oraz dwie zamykane podwójnymi drzwiczkami. To wygodne rozwiązanie umożliwia ergonomiczne zagospodarowanie przestrzeni. Na otwartej półce można umieścić dokumenty, po które często się sięga, a w części zamykanej trzymać mniej potrzebne, a także różnego rodzaju akcesoria biurowe.

Regał został wykonany w stylu nowoczesnym. Będzie pasować do podobnej aranżacji, sprawdzi się również przy minimalistycznej, skandynawskiej, a nawet loftowej. Materiałem wykonania jest płyta laminowana. Cechuje ją wysoki poziom odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Komfort użytkowania regału zwiększają zastosowane przy drzwiczkach zawiasy z cichym domykiem.

Regał ma kolor naturalnego drewna, co dodaje mu estetyki, Wymiary mebla wynoszą 80 × 37 × 122 cm. Świetnie wypada w towarzystwie innych mebli biurowych. Sprawdzi się także przy meblach drewnianych lub mających kolor imitujący drewno.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 122 cm
Waga 36.1 kg
Do pobrania