Regał Space Office - zorganizuj swoją przestrzeń!

Regał Space Office to funkcjonalny mebel biurowy, który ułatwi Ci organizację przestrzeni oraz miejsca do przechowywania w biurze. Regał posiada dwie szuflady oraz zamykaną część z półkami, dzięki czemu łatwo posegregujesz biurowe akcesoria i zawsze będziesz wiedzieć, gdzie ich szukać!

To, co wyróżnia regał Space Office to przemyślana konstrukcja i wysokiej jakości materiał wykonania. Jak wszystkie meble z serii, regał został pokryty specjalnym laminatem o podwyższonej odporności na zarysowania i zabrudzenia. Dzięki temu nawet po długim czasie regał będzie wyglądać jak nowy.

Na uwagę zasługują także zawiasy i prowadnice z cichy domykiem. W końcu nie ma nic bardziej rozpraszającego niż trzaskanie drzwiami czy szufladą. Stylowy kolor dąb artisan jest neutralny i dobrze będzie prezentować się w każdej aranżacji.

Regał posiada ustawne wymiary 80/30/122 cm, co czyni go dobrym wyborem do dużego biura oraz niewielkiej przestrzeni biurowej. Wyposażenie możesz uzupełnić, dobierając inne meble z kolekcji Space Office.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 122 cm
Waga 46.2 kg
Do pobrania