Regał z płyty laminowanej – pojemny i praktyczny

Ten praktyczny regał biurowy został wyposażony w dwie oddzielne przestrzenie. Jedna to pięć otwartych półek. Druga to pięć półek osłoniętych drzwiczkami. Takie rozwiązanie pomaga trzymać pod ręką potrzebne rzeczy, a za drzwiczkami różnego rodzaju akcesoria lub dokumenty i akta, do których dostęp jest potrzebny tylko od czasu do czasu. W domu z kolei w otwartej przestrzeni można wyeksponować książki, za drzwiczkami z kolei przechowywać np. papiery albo różne drobiazgi. Regał wykonany został w stylu nowoczesnym i doskonale będzie pasować do nowoczesnej, minimalistycznej i skandynawskiej aranżacji wnętrz. Sprawdzi się również w loftowej.

Regał w całości wykonany został z solidnej płyty laminowanej. Materiał ten cechuje wysoka odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dla zwiększenia komfortu użytkowania zastosowano w drzwiczkach zawiasy z cichym domykiem. Kolor mebla to naturalne drewno, a jego wymiary wynoszą 120 × 37 × 202,5 cm.

Regał doskonale komponuje się z innymi meblami biurowymi, a także meblami wykonanymi z drewna oraz w podobnej kolorystyce. Jest solidnym nabytkiem na długie lata użytkowania.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 78.45 kg
Do pobrania