Regał Space Office - zamykany i praktyczny

W każdym biurze potrzebne jest miejsce, w którym umieścisz dokumenty, segregatory lub zapas akcesoriów i materiałów biurowych. Najlepiej, jeśli jest to zamykana szafa, która ochroni przedmioty przed kurzem oraz pozwoli stworzyć uporządkowaną przestrzeń pracy. Regał Space Office to atrakcyjna propozycja mebla do nowoczesnych przestrzeni biurowych.

To, co wyróżnia regał Space Office to klasyczna skrzyniowa budowa, pojemne wnętrze z pięcioma głębokimi półkami oraz możliwość konfiguracji frontów. Drzwi regału zostały podzielone na cztery odrębne części, dzięki czemu zyskujesz precyzyjny i szybki dostęp do przedmiotów, których akurat potrzebujesz.

Korpus i fronty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania. Zawiasy z cichym domykiem zapobiegają trzaskaniu i sprzyjają koncentracji w czasie pracy.

Modny kolor dąb aristan nadaje regałowi stylowego charakteru. To dobry wybór do nowoczesnych przestrzeni biurowych w stylu skandynawskim, loftowym lub minimalistycznym.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 62.35 kg
Do pobrania