Regał Space Office - możliwość konfiguracji frontów

Regał Space Office to ciekawa propozycja regału biurowego, który sam zaprojektujesz! Mebel posiada możliwość dowolnej konfiguracji frontów, dzięki czemu sam zadecydujesz, gdzie lepiej sprawdzą się klasyczne fronty, a gdzie drzwi wykonane ze szkła.

Regał posiada dwie płaskie szuflady, w których wygodnie ułożysz dokumenty i drobne akcesoria biurowe. Zamykana szafka z drzwiami z laminatu to dobre miejsce na zapas papieru i inne przedmioty, których nie chcesz mieć na widoku. Przeszklona szafka zapewni Ci szybki wgląd w jej zawartość.

Regał Space Office został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu estetycznie się prezentuje i jest odporny na eksploatację. Korpus i fronty szuflad oraz szafki zostały wykonane z laminatu odpornego na zarysowania, podczas gdy szklane drzwi ze szkła hartowanego w aluminiowej ramce.

Kolor dąb artisan posiada naturalną fakturę i neutralną barwę. Regał dobrze prezentować się będzie w nowoczesnej przestrzeni biurowej w stylu industrialnym lub skandynawskim.

Wymiary
Głębokość 37,5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 69.25 kg
Do pobrania