Regał Space Office - mebel na miarę Twoich potrzeb!

Każde biuro ma inną specyfikę oraz potrzeby w zakresie przechowywania dokumentów i niezbędnych akcesoriów. Jeśli więc szukasz mebla, który zapewni Ci optymalne dostosowanie układu półek i szafek do wnętrza Twojego biura - regał Space Office to dobry wybór!

Innowacyjna konstrukcja mebla zapewnia Ci możliwość konfiguracji frontów, dzięki czemu sam zadecydujesz, na jakiej wysokości umieścić otwarte półki, a na jakiej szklane fronty. Regał posiada także dwie płaskie szuflady. To aż trzy odrębne strefy przechowywania i organizacji w jednym meblu!!

Regał Space Office wyróżnia się wysoką jakością materiałów. Skrzynia została wykonana z wysokiej jakości laminatu w modnym kolorze dąb artisan. Materiał jest odporny na zarysowania. Zawiasy i prowadnice z cichym domykiem zapewniają cichą pracę frontów i szuflad.

Regał Space Office z możliwością konfiguracji frontów to atrakcyjna propozycja mebla do nowoczesnego biura, w którym liczy się ergonomia. Wyodrębnienie oddzielnych stref ułatwia szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów.

Wymiary
Głębokość 37,5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 61.55 kg
Do pobrania