Regał Space Office - łatwy dostęp do potrzebnych dokumentów

Biuro to miejsce, w którym ergonomia ma szczególne znaczenie, dlatego ważne aby potrzebne dokumenty i przedmioty były zawsze pod ręką. Regał Space Office z przeszklonym frontem pozwoli Ci łatwo posegregować biurowe akcesoria, zapewni łatwy wgląd do swojej zawartości oraz szybki dostęp do potrzebnych przedmiotów lub dokumentów.

To, co wyróżnia regał Space Office to wysoka estetyka i jakość materiałów. Mebel został wykonany z odpornej na zarysowania płyty laminowanej w kolorze dąb artisan. Szklane fronty w stylowej aluminiowej ramce dodają regałowy nowoczesności i eleganckiego charakteru, a ich zawiasy posiadają funkcję cichego domyku.

Regał Space Office posiada ustawne wymiary 80/37,5/122 cm, dzięki czemu będzie dobrym wyborem zarówno do większej przestrzeni biurowej, jak i mniejszego biura. Możesz ustawić go pod skosem lub użyć jako podstawki pod drukarkę.

Dopracowane wzornictwo sprawia, że regał dobrze prezentować się będzie w nowoczesnych wnętrzach. Możesz zestawić go z innymi meblami z serii Space Office.

Wymiary
Głębokość 37,5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 122 cm
Waga 36.1 kg
Do pobrania