Regał Weston

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania pokoju swojego dorastającego dziecka, to nie może w nim zabraknąć charakterystycznych, solidnych mebli, które przetrwają zmieniające się trendy i pozwolą nastolatkowi wyrazić siebie. Takim elementem może być kolekcja Weston, a z nią pojemny regał Weston.

Co możesz przechowywać w regale w stylu loftowym? Praktycznie wszystko - podręczniki, przybory plastyczne, segregatory z dokumentami lub planszówki i inne zabawki. To doskonale miejsce na wyeksponowanie książek lub nagród, które zdobyło Twoje dziecko.

Regał posiada:

- 4 otwarte przestrzenie na nagrody lub zabawki,

- 1 praktyczną szufladę na drobiazgi – paszport lub przybory biurowe,

- 3 szafki o zróżnicowanej wielkości i pojemności.

Na uwagę zasługują pogrubiane boki i blaty oraz charakterystyczne, solidne uchwyty. Te elementy doskonale oddają styl loftowy. To nie wszystko! Spójrz na połączenie frontów w kolorze dąb artisan z korpusem w ciemnym odcieniu matera.

Regał o wymiarach 120 x 40 x 150 cm jest dość masywny, dlatego może sprawdzić się w większym metrażu lub jako jeden z głównych mebli (obok łóżka, biurka i szafy) w mniejszym pokoju nastolatka.

Jak zaaranżować regał Weston? Młodzieżowy mebel możesz ustawić przy łóżku, szafie lub biurku – wszystko zależy od tego, co chcesz w nim przechowywać.

Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: sosna old style/matera i dąb artisan/matera.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 150 cm
Waga 69.35 kg
Do pobrania