Regał z solidnym zamknięciem – uniwersalna i niewielka szafka biurowa

Szafka biurowa to mebel, który daje możliwości praktyczne nie tylko w biurze. Dzięki prostemu designowi sprawdzi się w pomieszczeniach o aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, minimalistycznych, pasuje również w pewnym stopniu do klasycznych, a nawet loftowych. Oferowana przez nią powierzchnia to trzy półki – dwie są chronione przez podwójne drzwiczki oraz dodatkowo zabezpieczane zamkiem zamykanym na klucz. Pozwala to na wykorzystanie mebla do przechowywania rzeczy, do których osoby postronne nie powinny mieć dostępu.

Szafka została wykonana z płyty laminowanej. Jest to solidny materiał, cechujący się wysoką odpornością na zarysowania oraz uszkodzenia. Dzięki temu można korzystać z szafki przez długi czas i nie widać po niej upływu czasu. Dodatkowo komfort użytkowania zwiększają zawiasy z cichym domykiem.

Szafka ma kolor naturalnego drewna. Jej wymiary to 80 × 37 × 122 cm. Doskonale sprawdzi się z innymi meblami biurowymi, jak szafki czy regały, a także w otoczeniu mebli wykonanych z drewna.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 122 cm
Waga 36.1 kg
Do pobrania