Regał Space Office - na akcesoria i dokumenty

Szukasz mebla, który pozwoli Ci wygodnie przechować akcesoria biurowe i dokumenty? Regał Space Office to wyjątkowo funkcjonalny model stworzony z myślą o Twojej przestrzeni biurowej. Mebel posiada modułową konstrukcję, otwarte półki oraz częściowe zamykanie. Na komfort użytkowania wpływają zawiasy z cichym domykiem.

Regał Space Office posiada trzy otwarte półki, na których możesz wygodnie ustawić zapas papieru do drukarki, dodatkowe segregatory oraz pozostałe akcesoria biurowe. Zamykana na klucz część dolna pozwoli Ci bezpiecznie przechować dokumenty, faktury i inne przedmioty, których nie chcesz trzymać na wierzchu.

Regał Space Office został pokryty wysokiej jakości laminatem, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Stylowy kolor dąb artisan dobrze prezentować się będzie w nowoczesnej przestrzeni biurowej w stylu industrialnym lub skandynawskim.

Regał Space Office posiada ustawne wymiary, dzięki którym nie zajmuje dużo miejsca na podłodze, zapewniając sporo miejsca do przechowywania. Przy szerokości i głębokości 80x37 cm ma aż 202,5 cm wysokości oraz pięć odrębnych półek, z czego dwie zamykane.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 51.45 kg
Do pobrania