Regał Space Office - trzy strefy przechowywania!

Szukasz stylowego i funkcjonalnego regału do biura? Regał Space Office zachwyca wysoką jakością materiałów oraz przemyślaną budową, dzięki której zyskujesz trzy niezależne strefy przechowywania. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zawsze szybko zlokalizować potrzebne akcesoria i dokumenty!

Regał Space Office posiada skrzyniową budowę. We wnętrzu znajduje się pięć półek o identycznych wymiarach. Dwie dolne zostały osłonięte za pomocą klasycznych drzwi z zamkiem na klucz - to dobre miejsce na dokumenty. Środkowa półka ma charakter otwartej wnęki, podczas gdy dwie górne posiadają stylowe szklane fronty.

Regał Space Office został wykonany z płyty laminowanej w modnym kolorze dąb artisan. Materiał jest odporny na zarysowania oraz pięknie się prezentuje w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Atutem regału są także zawiasy i prowadnice z cichym domykiem.

Wielofunkcyjny regał sprawdzi się jako miejsce przechowywania firmowych dokumentów oraz akcesoriów i segregatorów, do których chcesz mieć łatwy dostęp. Mebel możesz zestawić z pozostałym wyposażeniem z serii.

Wymiary
Głębokość 37,5 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 59.15 kg
Do pobrania