Regał Space Office - bezpieczny sposób na organizację dokumentów

Szukasz bezpiecznego miejsca do przechowywania i organizacji biurowych dokumentów? Regał Space Office z funkcją zamykania na zamek to klasyczna propozycja pojemnej szafy z półkami. Mebel świetnie sprawdzi się jako miejsce przechowywania wysokich segregatorów oraz biurowych teczek.

Regał Space Office posiada skrzyniową budowę. W korpusie znajduje się pięć półek o identycznej głębokości i wysokości. Dla wygody korzystania i łatwiejszego dostępu szafa została podzielona dwie części z zamykanymi na zamek frontami. Całość została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej w kolorze dąb aristan.

Płyta laminowana jest odporna na  zarysowania, dzięki czemu wybierając regał Space Office, zyskujesz pewność, że wyposażenie biura będzie długo wyglądać, jak nowe. Na komfort użytkowania i pracy wpływają również nowoczesne zawiasy z cichym domykiem.

Regał Space Office to dobry wybór do biura, w którym przechowujesz dokumenty. Pojemny regał z pięcioma półkami i zamykaniem zapewnia bezpieczeństwo i porządek.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 62.25 kg
Do pobrania