Regał Space Office - zamykany i pojemny

Regał Space Office to klasyczna propozycja zamykanego regału z półkami, w którym bezpiecznie przechowasz firmowe dokumenty oraz biurowe akcesoria. Głębokie półki oraz dwa osobno otwierane moduły to skuteczny sposób na organizację i łatwy dostęp do potrzebnych przedmiotów.

Regał Space Office posiada klasyczną budowę szafy skrzyniowej. W obszernym korpusie znajduje się 5 wysokich półek. To idealne miejsce do przechowywania biurowych segregatorów i teczek z dokumentami. Wygodny mechanizm zamykania na zamek pozwoli Ci zabezpieczyć dokumenty przed dostępem niepożądanych osób.

To, co wyróżnia regał Space Office to wysokiej jakości materiały i komponenty. Korpus i fronty zostały wykonane z odpornej na zarysowania płyty laminowanej. Zawiasy z cichym domykiem wpływają na komfort użytkowania i mniejszą eksploatację.

Regał jest nie tylko praktyczny, ale także posiada ciekawy i nowoczesny design. Możesz ustawić go samodzielnie lub jako element aranżacji z wykorzystaniem innych mebli z serii Space Office.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 202,5 cm
Waga 62.35 kg
Do pobrania