Panel tapicerowany 15 × 30 równoległobok P

Lubisz poczytać w łóżku książkę, ale nie masz wygodnego oparcia? Co powiesz na miękki zagłówek we wzór jodełki? Dzięki panelom tapicerowanym możesz zrobić go samodzielnie w kilka chwil!

Panele ścienne w kształcie równoległoboku o wymiarach 15 × 30 cm będą podstawą popularnej jodełki – wystarczy połączyć je z elementami lewymi. Jako wykończenia możesz użyć trójkątów, by nadać całości regularną formę. Jeśli wolisz bardziej urozmaicone rozwiązania, rozważ kompozycję z mniejszych i większych równoległoboków. Z powodzeniem możesz użyć też innych kształtów.

Połączenie wytrzymałej płyty MDF i miękkiej pianki zapewnia z jednej strony trwałość, a z drugiej przyjemną miękkość, tak pożądaną w pomieszczeniach o funkcji wypoczynkowej. Panel ma optymalną grubość – 25 mm, więc jest sztywny, a jednocześnie lekki. Montaż na ścianie to czysta przyjemność – wystarczą rzepy lub klej.

Tkaninę obiciową możesz wybrać z dostępnej gamy kolorystycznej. Monochromatyczna kompozycja sprawdzi się jako wezgłowie w eleganckiej sypialni, z kolei połączenie dwóch lub trzech kolorów będzie trafionym pomysłem w pokoju dziecka.

Panele tapicerowane pasują do wielu aranżacji i pomieszczeń. Sprawdzają się w roli zagłówka, jako wypełnienie wnęk czy oryginalna dekoracja. Dodają przytulności, a jednocześnie zapewniają dodatkową izolację termiczną i akustyczną. Łącz poszczególne moduły w dowolnej konfiguracji i ciesz się odmienionym wnętrzem!

 

Wymiary
Długość 30 cm
Głębokość 2,5 cm
Szerokość 15 cm
Waga 0.29 kg
Do pobrania