Meble Royal Diadema – ponadczasowa, tradycyjna kuchnia szyta na miarę

Czasem urządzanie klasycznej kuchni to nie lada wyzwanie. Pomieszczenie o małym metrażu czy specyficznym rozmieszczeniu instalacji wymaga nietuzinkowych rozwiązań. Marzysz o funkcjonalnej kuchni, w której magia tradycji gra główną rolę? Z linią Royal Diadema Twoje pragnienie stanie się rzeczywistością.

Kuchnia na wymiar BRW daje Ci mnóstwo możliwości. Dopasowujesz zabudowę nie tylko do układu pomieszczenia, lecz także do swoich preferencji. Jakich szafek potrzebujesz i gdzie chciałbyś je umieścić? Możesz wybrać spośród szerokiej oferty modeli – wszystkie znajdziesz w katalogu. Poszukaj tam również inspiracji i porad naszych specjalistów.

Elementy kuchni Royal Diadema wyróżniają się tradycyjnym designem. Chodzi tu zarówno o bryły szafek, jak i kolorystykę poszczególnych części. O wszystkim decydujesz właśnie Ty.

Choć na zewnątrz króluje tu klasyka, wewnątrz znajdziesz mnóstwo nowoczesnych rozwiązań. Pozwolą Ci one zaoszczędzić czas oraz miejsce. Pojemne, zorganizowane szuflady, energooszczędne oświetlenie LED w różnych odsłonach…. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Do pobrania