Meble kuchenne Royal Draggo – klasyczny wystrój, nowoczesne rozwiązania

Kto powiedział, że tradycja nie może iść w parze z praktycznymi rozwiązaniami? Wszystko da się połączyć, zwłaszcza gdy mowa o urządzaniu kuchni na wymiar z BRW. Jeśli cenisz drewniane, pełne uroku aranżacje, a jednocześnie szukasz funkcjonalnych mebli, wybierz linię Royal Draggo.

W tej stylowej kuchni pierwsze skrzypce grają drewniane fronty wzmocnione fornirowaną płytą MDF. Niepowtarzalny układ słojów nadaje im gustownego charakteru, który zadowoli każdego wielbiciela klasycznych aranżacji. Możesz wybrać spośród siedmiu odcieni szlachetnego dębu. Decydujesz także o korpusach i uchwytach – w ofercie dostępne są zarówno proste uchwyty czy gałki, jak i te o nieregularnym kształcie lub ciekawym zdobieniu.

Seria Royal Draggo to nie tylko efektowny wygląd, lecz także funkcjonalność. Meble zaprojektowano z myślą o praktycznej kuchni, która pomoże Ci zaoszczędzić czas oraz miejsce – wygodne, ciche szuflady, dopasowane przegrody czy oświetlenie LED to tylko niektóre udogodnienia. Dzięki temu przygotowywanie posiłków stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Do pobrania